Boldtron

פולקסווגן ID. Buzz – כמקור השראה

מה קורה כאשר ה-ID.Buzz פוגש את אחד מהקולקטיבים האומנותיים היצירתיים ביותר באירופה בתחום התלת-ממד? סטודיו העיצוב duo Boldtron הממוקם בברצלונה נודע הודות לעבודות הסוריאליסטיות שלו בתלת-ממד, בהדמיות מבוססות מחשב ובמציאות מדומה. בדומה ל-ID. Buzz, גם עבודתם של שני האחים שייסדו את הסטודיו מבוססת על הפיתוחים הטכנולוגיים הדיגיטליים והחדשניים ביותר. המודע, הם בוחרים בדרכים לא מוכרות, מנסים את מה שטרם נוסה בעבר וממציאים את עצמם שוב ושוב. עתה, ה-ID. Buzz מהווה עבורם מקור השראה ליצירה מיוחדת במינה.

אמנות דיגיטלית

את עבודות האמנות המקוריות של Boldtron ניתן לזהות מיד: אלמנטים תלת-ממדיים עתידניים בעיצוב סוריאליסטי משלבים מגוון מבני חומר דיגיטליים לכדי פסלים אומנותיים. אחד המאפיינים הבולטים והייחודיים ביותר היא הזיקה של Boldtron לעיצוב בלונים, אותם ניתן לזהות ברבים מהמבנים הדיגיטליים שלהם. הגישה היא אורגנית וידנית בעת ובעונה אחת, התוצאה לעומת זאת דיגיטלית טהורה. אך זה לא היה כך תמיד, וזאת מאחר ואחד מהחצאים שמרכיבים את Boldtron עבד כמאייר וכארט-דירקטור באירופה ובאסיה. לאחר יותר מעשרים שנים אותן בילה בשוטטות בעולם כמעצב-נווד, הוא שב לברצלונה והקים סטודיו עיצוב משל עצמו. לפני חמש שנים, אחיו הצטרף אליו. עבודתם של צמד האחים מבוססת על ניסוי, מחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשות. כך, הם יצרו סגנון אומנותי ייחודי משל עצמם.

המשימה המרכזית שלנו היא לשחרר אנרגיה באמצעות האמנות שלנו, והאנרגיה הזו מונעת תמיד על ידי משהו חיובי

Boldtron

השראה מהעתיד

עבור שני האמנים הספרדים, ה-ID.Buzz הוא הרבה יותר מ"סתם" רכב חדשני. הם מתרגמים את ה-ID.Buzz כמשהו שמאפשר חופש וגישה חיובית לחיים. זה כלל לא מפתיע, שכן ה-ID. Buzz הוא לא רק רכב חשמלי-טהור: הוא מסמל את עתיד הניידות בפלח המסחריות, את ההנדסה החדשנית ומכל לכול, את הנכונות לסחור בדרכים חדשות. נוחות הנהיגה הדיגיטלית שלו עוצבה כבר היום עבור תפעול הרכבים האוטונומיים של המחר.
עיצוב ה-ID. Buzz מציב סטנדרטים חדשים – הוא מזכיר את דגמי המסחריות המקוריים של פולקסווגן ובאותה העת נותן מחווה של כבוד לעידן הניידות החשמלית. בסטודיו Boldtron זיהו זאת מיד.
ה-ID.Buzz מהווה מקור השראה מוחלט עבור שני אומני התלת-ממד. המשימה להפוך אותו ליצירת אמנות, בסגנונם הבלתי ניתן לחיקוי, היוותה עבורם הזמדנות ייחודית. "בעזרת הפסל של ID. Buzz אנחנו רוצים לבטא תחושה של חופש – באופן שמכוון לעתיד".

הצורות העגולות מזכירות את מאפייני העיצוב העתידניים ורבי הממדים ש-Boldtron נודע בהם. צמד האמנים משחק באופן דומה גם עם הצורות והעיצוב העתידני של ה-ID.Buzz. הדבר המיוחד בעבודת האמנות הדיגיטלית הזו הוא שהיא תממש גם בעולם האמיתי, בצורת מייצב אמנותי.

עקרון מרכזי שמנחה את האמנים הוא משחק הגומלין בין העולם הדיגיטלי לעולם האמיתי. "עבורנו, כבר אין גבולות בין האמיתי לבין הסוריאליסטי – העולם הדיגיטלי הוא חסר גבולות". הם מוכיחים זאת עם ה-ID. Buzz: "אנחנו שמחים שאנשים יכולים באמת לחוות את ההתחושה זו, יותר מאשר רק לצפות בזה דיגיטלית על גבי מסך". עם ה-ID. Buzz, יצירת אמנות דיגיטלית הופכת למציאות, בכביש.

זה מה שאנחנו רוצים לעשות, זה מה שאנחנו וזו הדרך שבה אנו מפיצים את המסר שלנו – עם עבודות אמנות

Boldtron

אודות האמנים

סטודיו עיצוב 3D מברצלונה

http://www.instagram.com/boldtron

http://www.agentpekka.com/boldtron

אולי יעניין אותך גם
ID. Buzz: העתיד החשמלי
ID. Buzz: העתיד החשמלי

פולקסווגן מסחריות מציגה דגם חשמלי עם חשיבה חדשה לחלוטין ועם הפנים לעתיד

הכל על ID. Buzz
השארו מעודכנים

הרשמו ותוכלו להיות הראשונים לקבל מידע ועדכונים על ID. Buzz

מגזין ID Buzz

מסע של השראה

לכתבות נוספות במגזין