ID. Buzz & ID. Buzz Cargo

עמוד הביתID. Buzz: העתיד החשמלי

קבלו אותם: ID. Buzz ו-ID. Buzz Cargo החדשים וה-100% חשמליים

נמל האמבורג מספק את הרקע המושלם להשקת ID. Buzz ו-ID. Buzz Cargo החדשים. הכירו את הדגמים ה-100% חשמליים – הנה סרטון מתוך ההשקה העולמית:

YouTube video
השחקן יואן מקגרגור הופך לשגריר מותג פולקסווגן

השחקן יואן מקגרגור הופך לשגריר מותג פולקסווגן

הצטרפותו של השחקן יואן מקגרגור מהווה חיזוק משמעותי עבורנו. מקרגור הוא אוהד נלהב של פולקסווגן ובעל אוסף מכוניות קלאסיות משל עצמו, אותן הוא הסב להנעה חשמלית. כשגריר רצון טוב מזה זמן ארוך של UNICEF בריטניה, מקרגור מחוייב למטרות הומניטריות בכל רחבי העולם. עובדה זו הופכת את השחקן לשותף מושלם עבור משימה משותפת: להפוך את הניידות העתידית לברת-קיימא.

זהו הדור הראשון של ניידות מסוג חדש בקבוצת הרכבים המסחריים של פולקסווגן. כלי הרכב החשמליים טהורים הראשונים שלנו: ID. Buzz ו-ID. Buzz Cargo. בין אם מדובר על רכב לכל המשפחה או לשימוש כרכב הובלה: אתם מוזמנים להכיר ביתר פירוט את העיצוב החדש והאיקוני שמשלב בין פרופורציות מודרניות לבין טכנולוגיה חדשנית. קישוריות מלאה, מאפיינים דיגיטליים מתקדמים, תחושה חדשה של חלל וניידות חדשה בעלת מודעות סביבתית – עם שני הדגמים החדשים ID. Buzz ו-ID. Buzz Cargo.

ID. Buzz הוא הראשון בדור החדש של רכבים מסחריים בפולקסווגן – הן מבחינת החדשנות והן מבחינת העיצוב.

בדרך לניידות חדשה

ID. Buzz ו-ID. Buzz Cargo מציבים סטנדרטים חדשים של ניידות אישית ומסחרית. לראשונה, קבוצת הרכב המסחרי של פולקסווגן פיתחה קונספט חדש לחלוטין, ממש מאפס, עבור רכב חשמלי, מהסקיצה הראשונה ועד למגע הסופי. בין אם מדובר על שימוש בחלל, על קישוריות מתקדמת או על יחידת הנעה: הרעיון שמאחורי ID. Buzz יביא לטרנספורמציה בניידות.

 • קישוריות מתקדמת
 • מערכות סיוע לנהג חדשות ואינטליגנטיות
 • ממדים חיצוניים קומפקטיים, חלל פנים מרווח במיוחד

ID. Buzz: תחושה חדשה לגמרי של מרחב לטובת גמישות רבה יותר

ברחובות העיר או בכבישים המהירים, לכל המשפחה או בטיול סוף שבוע עם חברים, ID.Buzz הופך ניידות ברת-קיימא לנוחה ולפרקטית. פיתחנו קונספט חדש לגמרי של חלל הפנים, מקום בו חדשנות דיגיטלית פוגשת בגמישות מסוג חדש.

 • ממשק תאורה ID. Light
 • תא אחסון ID. Buzz box רב-שימושי וניתן להסרה
 • תאורת אווירה, כאופציה עם עד 30 גוונים
 • ללא שימוש בעור בתא הנוסעים
 • שימוש בחומרים ממחוזרים, למשל בריפודי המושבים, כיסוי הרצפה ודיפוני הגג

ID. Buzz Cargo: ניידות מסחרית מודרנית

מה אתם מצפים מרכב מסחרי מודרני? הנעה חשמלית, נפח העמסה מספק וטווח נסיעה ארוך. עם פולקסווגן ID. Buzz Cargo החדש זה בדיוק מה שאנו מציעים. בנוסף, תזכו גם בקישוריות מתקדמת ובשלל מאפיינים דיגיטליים – כל אלו יגדוירו מחדש את הניידות של העסק שלכם.

 • נפח העמסה לשתי פלטות אירופאיות
 • נגרר במשקל מקסימלי של 1,000 ק"ג
 • ממדים חיצוניים קומפקטיים, חלל פנים מרווח במיוחד

גישה אינטגרטיבית לניידות חשמלית: ניידות חדשנית עם ID. Buzz ו-ID. Buzz Cargo

על מנת להגיע לניידות ברת-קיימא, יש לקחת בחשבון את כל מסלול חיי הרכב ולהפחית את פליטת ה-CO2 בכל שלב ושלב. עברו כבר היום להנעה חשמלית2 – עם ID. Buzz ו-ID. Buzz Cargo החדשניים והמקושרים.

ניידות חשמלית 360°
"אנו בפולקסווגן לוקחים אחריות על חלקנו בשרשרת הערך של כלי הרכב שלנו ומחוייבים לאמנת האקלים בפריז (Paris Climate Agreement) – במטרה להפוך לחברה בעלת ניטרליות פחמנית (Carbon-neutral) עד שנת 2050. ID.Buzz הוא הרכב המסחרי הראשון של פולקסווגן שפותח מן היסוד כבעל הנעה חשמלית. רכב זה יהווה אבן בסיס מרכזית בגישה האינטגרטיבית 360° שלנו לבניית מערכת אקולוגית לניידות חשמלית. הדרך היחידה להשיג את המטרות שלנו היא באמצעות אימוץ של גישה משולבת לפעולה ברת-קיימא.
פתרונות טעינה משולבים
ה-ID. Buzz לא רק מאפשר נהיגה ידידותית לסביבה, הוא גם מאפשר רמה גבוהה של גמישות. הסיבה היא שרכב מסחרי חשמלי זקוק למערכת אקולוגית אינדיבידואלית וברת-קיימא שמתאימה את עצמה לצורכי הניידות שלכם. בעבר הייתם צריכים לנהוג לתחנת הדלק, עתה תוכלו להטעין את ה-ID. Buzz בשעה שאינכם משתמשים בו ממילא. ניתן לעשות זאת בתחנת טעינה במקום העבודה, בתחנות טעינה ציבוריות לאורך הדרך, ליד הסופרמרקט, בחניון, סמוך למקום בו החברים שלכם גרים או בתחנת טעינה ביתית אצלכם בבית. כושר הטעינה המירבי בטעינה מהירה (DC) עומד על 170Kw ונטעינה מ-5% ל-80% אורכת כשלושים דקות. כושר הטעינה המירבי בטעינה רגילה (AC) הוא 11Kw.
יחידת הנעה חשמלית עוצמתית
אפס פליטת CO2 וטווח נסיעה חשמלי ארוך הינם מרכיבים קריטיים על מנת להפוך הנעה חשמלית לפרקטית בחיי היומיום. עם ID. Buzz אנו צריכים למלא צרכים מגוונים של סוגי לקוחות שונים, ממשפחות ולקוחות פרטיים ועד סוחרים ומובילים. יחידת ההנעה החשמלית החדשנית של ID. Buzz מאפשרת זאת. מנוע e-motor החשמלי ממוקם בחלקו האחורי של הרכב באופן שחוסך במקום ומאפשר גרירה של מטען במשקל של עד 1,000 ק"ג ללא כל בעיה. ברת-קיימא, מותאמת לשימוש יומיומי, קשוחה ועמידה: יחידת הנעה החשמלית של ה-ID. Buzz משלבת בין מודעות סביבתית לבין ניידות אינדיבידואלית.

פולקסווגן ID. Buzz מציג את הניידות החשמלית בצורתה הטהורה ביותר

טכנולוגיה מתקדמת וקישוריות: ברוכים הבאים למשפחת דגמי ID. Buzz

עיצוב יוצא מן הכלל עם פתרונות חוסכי זמן

תוכלו לבחור בלמעלה מ-30 מערכות סיוע לנהג ויחד עם האפשרות לתקשר עם כלי רכב מקושרים אחרים – ID. Buzz מציב סטנדרטים חדשים.

ממשק תאורה ID. Light

ממשק התאורה ID. Light מתקשר איתכם באופן ויזואלי, ובשילוב עם מערכת הניווט הסטנדרטית, עוזר לכם לתמרן בתנועה בקלות רבה יותר. במידה ותשתמשו בשליטה הקולית, תזכו באותות אור בתגובה לקולכם. כשתצאו מה-ID. Buzz שלכם, ה-ID. Light ייפרד מכם לשלום עם אות אור אינטיליגנטי.

הודות לרשת משל עצמו, לקישוריות לרשת האינטרנט, לשירותי טלפון נייד ולשליטה קולית משולבת, ה-ID. Buzz מגיע לרמה חדשה של קישוריות ומוכן להגדרה מחדש של הניידות האינדיבידואלית שלכם.

Car2X
כלי רכב מסוגלים לתקשר האחד עם השני ולהתריע על אזורים מסוכנים בקרבת מקום. טכנולוגיית Car2X מרחיבה את מערך החיישנים של הרכב באופן ניכר על ידי הכללה של מידע המתקבל ממשתמשי דרך אחרים ומתשתיות על מנת להעריך את מצב התנועה הכללי. בנוסף, תוכנות מתוחכמות ואלקטרוניקה מתקדמת מגבירים את הבטיחות לרמה חדשה. דוגמה לכך הוא שירות "התראות מקומיות" (Local Warnings). דגמי ID מתקשרים האחד עם השני בטווח של 800 מטרים ותוך שברירי שנייה. הודות למערך החיישנים הנרחב, הרכבים החשמליים מזהים במהירות סכנות פוטנציאליות – ומזהירים את משתמשי הדרך בקירבת מקום באופן אוטומטי באמצעות אות רדיו Wi-Fi.
מידע חשוב

1. התמונות לצורכי המחשה בלבד
2. בשלב זה זמין בתחנות טעינה נבחרות בלבד.

טרם החל יצור דגם הרכב עבור ובהתאם לשימוש בישראל ולכן המידע הטכני ראשוני ועשויים לחול בו שינויים עם התחלת הייצור לקראת הייבוא לישראל.