ID. Buzz

מטעין מחדש את הניידות

עמוד הביתID. Buzz: העתיד החשמלי

העתיד החשמלי: קבלו בברכה את ID. Buzz

סדרת T של פולקסווגן מפיחה השראה באנשים בכל רחבי העולם כבר יותר מ-70 שנים. עתה, פולקסווגן מסחריות מביאה את הקסם הזה גם לעידן הניידות החשמלית עם ID. Buzz – מחווה לדגמי T האגדיים, אבל עם מחשבה חדשה לחלוטין ועם הפנים לעתיד. מקושר דיגיטלית, אינטואיטיבי לתפעול עם נוחות מעודנת ושימושיות חכמה לחיי היום-יום ולחופש מקסימלי. ה-ID. Buzz הוא הרבה יותר מרכב חשמלי. הוא נועד לכל מי שרוצה לפתוח יחד איתנו עידן חדש של ניידות.

דרך חדשה לחוות חופש בחיי היום-יום

העיצוב של ID. Buzz: לא רק יופי, אלא גם חוכמה

עיצובו של פולקסווגן ID. Buzz מאזכר את דגמי T ההיסטוריים, אבל באותה העת הוא עצמאי וחדש לחלוטין. מאפיינים חכמים, חיישנים ומשטחי מגע שמחליפים כפתורים ומתגים וקונספט עיצובי שמכוון לחווייה מרחבית מקסימלית: את כל אלו ועוד רבים אחרים תוכלו לגלות ב-ID. Buzz.

פנסי LED חכמים

פנסי ה-LED של ID.Buzz הם כמו עיניים שמתקשרות איתך ועם שאר משתמשי הדרך. בעת פנייה, הם מתכווננים לכיוון הנכון, מאירים הולכי רגל או רוכבי דו-גלגלי גם בקצה הדרך.

חיישנים: לראות מבלי להיראות

העיצוב המרשים של ID. Buzz אינו חושף שורה של חיישנים שמוטמעים בו. הם מסייעים בניטור סביבת הרכב, מבפנים ומבחוץ, על מנת להפוך כל נסיעה לנעימה ולמבדרת ככל שניתן. חיישנים אלו מהווים גם את הבסיס לנהיגה אוטונומית.

ממד חדש של גמישות

מיכל דלק? ממיר קטליטי? פולקסווגן ID.Buzz לא זקוק לכל אלו. עם מרכב אווירודינמי מבחוץ, שפע של חלל פנימי וגמישות מקסימלית, הוא מקנה לכם את כל החופש שתוכלו לרצות.

הרבה יותר מפרקטי, עוצר נשימה!

פולקסווגן ID.Buzz מגדיר מחדש מהו רכב בעידן הניידות החדשה. בכל תצורה אפשרית – כבית נייד או כרכב מסחרי – הוא יודע כיצד לתמוך בכם באופן הטוב ביותר בכל נסיעה ולהביא אתכם רגועים אל היעד.

גג פנורמי
תנו לשמש להיכנס

גג שמש פנורמי שבאמת ראוי לשמו, נמתח לכל אורכו של ID. Buzz וחושף מראות שמימיים. כל ההנאה שיש באור טבעי (ובכוכבים שבשמיים).

תצוגה עילית AR
חוזה את הבאות

מעולם לא היה קל יותר לשמור את העיניים על הכביש. מערכת תצוגה עילית עם מציאות רבודה AR מקרינה מידע חיוני ישירות על גבי השמשה הקדמית. הנחיות מערכת הניווט למשל מופיעות ממש כאילו הן צוירו על האספלט. בדרך זו תוכלו להגיע תמיד בדיוק לאן שתרצו.

לוח מגע
ממציא מחדש את גלגל ההגה

פולקסווגן ID.Buzz קל במיוחד לנהיגה שכן כל פרט בו מתוכנן לתפעול אינטואיטיבי. בתא הטייס שלו לא תמצאו כפתורים ומתגים כלל. הודות למשטח המגע שממרכז ההגה, מגע קל בלבד מספיק כדי להפעיל את כל הפונקציות האפשריות בו – פשוט לגעת בו בקלילות ולצאת להרפתקה הבאה שלכם.

כשצריך להעמיס: ID. Buzz Cargo

חכם, זריז ועמיד: אם הערכתם את היכולות של הטרנספורטר, תאהבו את ID. Buzz Cargo. כל פינה בו עומדת לשירותכם ומוכנה להתאמות והתקנות חכמות. ניתן אפילו להטעין אותו באנרגיה נוספת באמצעות לוח סולרי בגג הרכב –עבור שקע ה- 230 V למשל. ID. Buzz Cargo הוא הרבה יותר מרכב מסחרי חשמלי.

תוכנן ונבנה עבור ערי העתיד

לא רק וורסטילי, יחיד במינו

גג סולרי
טעינה ללא תחנת טעינה

ניתן להאריך את טווח הנסיעה הארוך ממילא של ID. Buzz הודות לגג הסולרי ולכוחה של השמש. כך נראית קיימות חכמה, ברמה חדשה לגמרי.

נהיגה אוטונומית
תא הנהג של העתיד

הודות לקישוריות מלאה מערכות עזר ובטיחות מתקדמות לשימוש הנהג, בעתיד יוכל הנהג לעסוק במגוון פעילויות, בשעה שהרכב מנווט באופן עצמאי אל עבר היעד הבא.

זריזות עירונית
מותאם לנהיגה עירונית

סמטאות צרות ורחובות צפופים? עבור ID. Buzz Cargo זו לא בעיה. המנוע החשמלי הקטן ובסיס הגלגלים הרחב מבטיחים קוטר סיבוב מצומצם וכושר תמרון, זאת מבלי לפגוע בנפח ההעמסה. גמיש וחכם – זהו ID. Buzz Cargo.

מהאנובר.באהבה.

66 שנים לפני תחילת ייצור ה-ID. Buzz, פולקסווגן T הראשון ירד מפס הייצור בהאנובר. עבור הלב והמרכז של פולקסווגן מסחריות, זהו כבוד וגם התחייבות לבנות את היורש של סדרה T. כדי להצליח במשימה, דברים רבים שונו וחלקם נבנו מחדש. אנו בהאנובר לקראת תחילתו של העתיד.

הרכב המוצג הנו רכב קונספט. רכב זה אינו משווק או מוצע למכירה